• Datalänkprotokoll GigE
    Formfaktor Insticksmodul
    Förpackad kvantitet 2 (specificationerna gällerenskild post)
    Typ av enhet SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE (paket

SKU: UBI-UF-MM-1G
kr295,00Pris

    Kontaktinformation:

    Telefon: 0650-180 00

    Butik, Sälj- och Inköp: Patrik Wahlberg patrik@comfuture.se

    Tekniker; Apple, PC, Nätverk och Print: Jim Pörn jim@comfuture.se

    Tekniker, PC: Niklas Sjödin niklas@comfuture.se

    Ekonomi: Anette Wahlberg anette@comfuture.se

    • White Facebook Icon

    © 2020 ComFuture AB